Vēsture

SIA “BRODOOR” ir uzņēmums, kas dibināts 1998.gadā ar mērķi ražot un pārdot iekšdurvis Latvijas, kā arī citu valstu tirgos. Uzņēmuma kapitāla daļas 100% apmērā pieder Latvijas valsts pilsoņiem. Kopš 2008.gada reorganizācijas SIA 'BRODOOR” ir ģimenes uzņēmums.

Savas darbības laikā saražotās produkcijas sortiments un apjoms, ražošanas telpu platības, izmantojamās iekārtas un darbgaldi, darbinieku kompetences ir vairākas reizes augušas gan apjomā, gan kvalitātē.

Šobrīd uzņēmuma īpašumā ir 3000m2 labiekārtotas ražošanas telpas ar piegulošo teritoriju, datorizētas un automatizētas kokapstrādes iekārtas (CNC) un apdares līnija, vairāki citi ražošanai nepieciešamie moderni darbgaldi un iekārtas. Ražošanas jaudas kapacitāte ir sasniegusi ievērojamus apjomus,t.i. līdz 5000 durvīm mēnesī.

Ražotais produkts - iekšdurvis izmantojamas dzīvojamās telpās, birojos, skolās, viesnīcās un citur, kur jānodala divas telpas. Durvis var būt arī skaņas izolējošas, ugunsdrošas un triecienizturīgas.

Kopš 2013.gada tika uzsākta arī akustisko sienu un griestu paneļu ražošana. Šo produktu  pielietojums ir visai plašs, tās ir telpas, kurās ir skaņas defekti, piemēram, sporta zāles, konferenču telpas, koncertzāles, dzīvojamās un darba telpas, ierakstu studijas u.c. Paneļu izmantošana telpā rada ausij tīkamu, saprotamu skaņu.

Produkta, kā arī ražotnes atbilstību normatīvajiem aktiem aptiprina:

  • ražošanas procesa kontroles sertifikāts

  • ISO 9001-2015 kvalitātes pārvaldes sistēmas sertifikāts

  • vairākkārtējas vēršanās, sitienu stiprības, virsmas sitienu stiprības pārbaudes protokoli

  • skaņas izolācijas laboratorijas testēšanas pārskats

Ražotais produkts ir pieejams praktiski visos būvmateriālu veikalos Baltijā, kā arī uzņēmuma tirdzniecības birojā – noliktavā Rīgā, Sitas ielā 1a, kur var pasūtīt arī nestandarta durvju risinājumus. Uzņēmuma darbinieki var veikt arī durvju uzmērīšanu, piegādi un montāžu objektā.